Inferno Rp
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Търся си другарче за РП/ Gif RP
i wanted the whole world or nothing Icon_minitimeСъб Мар 12, 2016 11:38 pm by alexander.

» Търся си..
i wanted the whole world or nothing Icon_minitimeСъб Мар 12, 2016 9:32 am by abigail.

» i wanted the whole world or nothing
i wanted the whole world or nothing Icon_minitimeСъб Мар 12, 2016 12:08 am by Katherine Night ;

» I gotta stay high to keep you off my mind. (SPAM)
i wanted the whole world or nothing Icon_minitimeПет Мар 11, 2016 7:09 pm by Katherine Night ;

» Запаси си ЛИК
i wanted the whole world or nothing Icon_minitimeПет Мар 11, 2016 1:14 am by Katherine Night ;

» stumbling upon you; Vlad & Lis
i wanted the whole world or nothing Icon_minitimeСря Мар 09, 2016 10:07 pm by vlad.

» the way i live i always see hell
i wanted the whole world or nothing Icon_minitimeСря Мар 09, 2016 12:06 am by Katherine Night ;

» melody & vlad
i wanted the whole world or nothing Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 9:10 pm by vlad.

» katherine night & melody
i wanted the whole world or nothing Icon_minitimeВто Мар 08, 2016 7:26 pm by Katherine Night ;

Untitled Document

SAMAEL


Headmaster - none - Samael(Lucifer) - FC: Tom Ellis
Untitled Document

KATHERINE


Global Mod - none -Katherine Night - FC: Nina Dobrev
Untitled Document

SAPPHIRE


Moderator -Sapphire- FC: Tabrett Bethell
Untitled Document

BASIL


Designer -Basil Nigma - FC: Aaron Paul
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 25, на Чет Мар 03, 2016 9:11 pm

i wanted the whole world or nothing

2 posters

Go down

i wanted the whole world or nothing Empty i wanted the whole world or nothing

Писане by alexander. Пет Мар 11, 2016 11:53 pm



"I’M WELL AQUATINTED WITH THE VILLAINS THAT LIVE IN MY HEAD."




Притворих очи и си поех дълбоко дъх. Разбира се, вече нямах нужда от такива безсмислени действия, но навикът винаги взимаше привес. Някак си тази допирна точка с човешкото, което ми бе присъщо преди, ме успокояваше; връщаше ме на земята. Бе нещо толкова характерно за хората и в същият момент така познато за мен, в което се криеше и целият парадокс. Отдавна вече не бях човек, но малките навици се бяха вкоренили в мен, изграждаха личността ми и бяха станали неизменна част от този, който бях сега.
Едва доловимият звук от разбиващите се в скалите вълни кънтеше в ушите ми и огласяше тишината, прогонвайки я в безкрая. Изпълваше празното пространство с живот; очертаваше ярка картина, съградена като пъзел – всеки един малък звук бе парченце от цялостния изглед. Хладният въздух ме обгръщаше, поемайки ме в ледената си прегръдка. Лекият вятър си играеше с изпопадалите листа, танцуващи елегантно в ритъм, и вълнуваше океана, пораждайки красиви водни фигури в обхвата му. Той съживяваше инак замрялата обстановка и ми правеше компания във вечната самота, която дори сега бе мой спътник. Хладината, която предоставяше и предизвикваше с появата си, ми даваше възможност да събера мислите си по-добре, които и без това бяха разхвърляни хаотично във всички посоки. Напоследък бях все по-разсеян и отнесен; имах чувството, че губех ума си. Вампирското все по-често отстъпваше пред човешкото, а когато именно то ме завладееше ставаше най-страшно. То се опитваше да издълбае процеп през гъстия, безкраен мрак, загнездил се в празното място, където преди бе душата ми, и да го разсее, замествайки го с ярка и чиста светлина. Това, уви, бе невъзможно. Той бе така тъмен, така черен; покваряваше всичко, влязло в полезрението му, започвайки с мен. Стаяваше се в пукнатините на жалкото подобие на вампир, в каквото се бях превърнал, и чакаше удобния момент да ме довърши – като хищник, бавно, спокойно и търпеливо дебнещ плячката си. Нямаше да ме остави, бе моето наказание. Бе обгърнал сърцето ми в своята мрачна мрежа, пипалата му си проправяха път измежду органите ми, обвивайки се около гръдния ми кош. Във вените ми течеше отрова, прогаряше ги.
Само че у един вампир нямаше място за човечност. Двете същности бяха взаимноизключващи се и съвместното им съществуване бе просто невъзможно. Самоунищожаваха се, както и индивида, у когото се спотайваха. Знаех го от личен опит. Едното винаги бе доминантното, спирайки влиянието на рецесивното, взимайки връх и потушавайки неговите опити за надмощие. Вампирите нямаха душа, те не изпитваха емоции. За тях чувствата бяха нещо непознато – за някои недостижим, но сладък блян; за други бяха просто стар враг, сега премахнат от същностите им. Двата вида раси бяха коренно различни и несъвместими. При мен обаче бе друго. Не всичко, което преди представлявах, ми бе отнето. Част от човешкото ми бе оставено, за да ме измъчва и да ме подлудява бавно, отнемайки ми здравия разум. За да ми напомня какво е било преди и какво е би могло да бъде, ако не бях прецакал нещата до такава степен, че да се превърна в това, което сега бях. Не всички чувства ми бяха отнети и макар че понякога не изпитвах нищо, тотално безразличен към света, все още усещах главозамайващата сила на емоциите и тяхното влияние, когато времето за наказание от тяхна страна бе най-подходящо. Не ми бе оставено достатъчно, за да съм като хората, а само толкова, за да копнея да съм като тях, но и за да осъзнавам, че никога няма да бъда.
Чак когато загубиш всичко, започваш да цениш това, което преди си имал. Вечността е наистина доста дълго време. През вековете бях виждал какво ли не. Но винаги се повтаряше едно и също. Хората не ценяха нищо от това, което притежаваха, което ги заобикаляше. Накрая го губеха и чак тогава разбираха истинската му стойност. Те бяха глупаци – приемаха всичко за даденост, възвеличаваха се и си мислеха, че целият свят е в краката им и контролът е техен, за да го упражняват. Живееха зад стените на прелестната илюзия, която сами си създаваха и изграждаха, самозалъгвайки се, и, когато стените и най-накрая паднеха, те откриваха колко всъщност нищожни и безсилни бяха. Лъжовността на техните надежди биваше тяхното падение. Всъщност израстваха в клетка, която ограничаваше начина им на мислене и развитието им като отделни индивиди. Накрая повечето попадаха в море от разочарование, в което бавно, но сигурно се давеха. Тъжно, нали? По-скоро жалко и лекомислено. Всеки бе уникална част от Вселената, допълваше я с нещо; но никога никой не беше самата Вселена.
Слънцето все още не бе изгряло. Зазоряването обагряше околността в мека светлина и я озаряваше нежно. Кървавочервени дири се разпростираха по небето, оповестявайки бъдещата поява на огромната огнена звезда. Небосвода сякаш бе изграден от множество разноцветни кръпки – белите облаци танцуваха между оранжевите и червенеещите, тук-там розовеещи, ивици. Цветовете се сливаха в ярка и красива картина. Атмосферата бе някак успокояваща и лишена от каквото и да е напрежение, което да нажежава въздуха. Бледата луна почти бе изчезнала, отстъпвайки мястото си на вечния си другар. Скоро трябваше да влезе в роля и да се слее с мрака, да го пребори и да изплува на повърхността. Като че ли, слънцето тъжеше за загубата й и вечната му невъзможност да се наслади на присъствието й, затова и кървеше, тъгувайки за загубата. Отворената рана разливаше кръвта си по небето, давайки живот на много цветове.
Морето бурно се вълнуваше, запленено от своята лична дилема; изгубено в своя малък свят, където то бе центърът. Синьо-зелените му води играеха заедно, бушуваха. Вълните приключваха краткотрайния си живот, разбивайки се в скалите и превръщайки се в пяна.
Тук успявах наистина да си отдъхна от забързаността и шума на града, да се насладя на спокойствието. Плажът бе непознат за повечето жители на града, затова и не бе много посещаван. Бе някак див и загадъчен, чист. Тук властта принадлежеше на природата, хората нямаха думата. Тя царуваше с елегантност, кралството й бе изпълнено с прелест. Никой човек не можеше да създаде нещо такова – нещо, така грабващо окото; така запленяващо и спиращо дъха. Единственото, което успяваше да ми въздейства така, бе само изкуството.
Седнах на пясъка и отворих скицника, който бях донесъл със себе си. После моливът се плъзна по белия лист и започна бавно да му вдъхва живот.


ALEXANDER LACROIX | N/A | VAMPIRE | FC: MATTHEW DADDARIO


robb stark
[/color]
alexander.
alexander.

Брой мнения : 5
Points : 2994
Reputation : 0
Join date : 10.03.2016

Върнете се в началото Go down

i wanted the whole world or nothing Empty Re: i wanted the whole world or nothing

Писане by alexander. Пет Мар 11, 2016 11:54 pm

Може ли да смените името ми само на "Alexander?"
alexander.
alexander.

Брой мнения : 5
Points : 2994
Reputation : 0
Join date : 10.03.2016

Върнете се в началото Go down

i wanted the whole world or nothing Empty Re: i wanted the whole world or nothing

Писане by Katherine Night ; Съб Мар 12, 2016 12:08 am

Прекрасен герой! Одобрен си и добре дошъл Приятно прекарване в форума.
Щом администратора седне ще ти смени името Smile
Katherine Night ;
Katherine Night ;

Брой мнения : 143
Points : 3121
Reputation : 0
Join date : 03.03.2016
Age : 26

Върнете се в началото Go down

i wanted the whole world or nothing Empty Re: i wanted the whole world or nothing

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите